עסק בפיתוח מאגרי הדלק לשעת חרום במורדות בית זית, ידו היתה בהקמת “התחנה המרכזית” ברחוב יפו, סלל את שד’ בין צבי ובהמשך את כביש “עמק המצלבה”, הרחיב את הכניסה לירושלים, היה שותף בסלילת עורקי תחבורה מרכזיים בירושלים: כביש גולומב, כביש גולדה מאיר, כביש בגין ועוד.
הכין תשתיות, כולל פריצת דרכים לשכונות החדשות: גילה, פסגת זאב, גבעת משואה ועוד.
אבל יותר מהכל ציון היה תלמיד חכם איש של שקלא וטריא בקיא בתלמוד, במוסר ובהלכה איש של מצוות, איש של צניעות וחסד איש שמורשתו תוביל את משפחתו ואותנו לאורך דורות .